Praca

Kierownik pralni

Pralnia Centrum w Świnoujściu-Warszów zatrudni Kierownika Działu Usług Pralniczych i Administracji.

Zakres obowiązków:

- koordynowanie i optymalizacja procesu technologicznego w pralni
- tworzenie oraz wdrażanie procedur w pralni oraz ich nadzorowanie
- zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu
- współpraca z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- nadzorowanie jakości usług oraz kontrola skarg / reklamacji

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcyjnymi
- umiejętność zarządzania zespołem pracowników
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w branży usług pralniczych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- współpracę w oparciu o umowę o pracę
- zatrudnienie w pełnym wymiarze
- wysokie premie uznaniowe
- Fundusz Świadczeń Socjalnych (dopłata do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe)
- prywatną opiekę medyczną
- premiowany staż pracy oraz nagrody jubileuszowe
- rabaty na usługi w ramach działalności pracodawcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres mailowy: kadry@pazim.pl

W CV prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Pracownik pralni

Pralnia Centrum w Świnoujściu-Warszów poszukuje pracownika do prac związanych z praniem, sortowaniem, maglowaniem, składaniem i pakowaniem bielizny pościelowej. Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy kompleksowe przeszkolenie.

Wymagania:

• dyspozycyjność i chęć do pracy
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna mile widziana

Oferujemy:

• współpracę w oparciu o umowę o pracę
• zatrudnienie w pełnym wymiarze
• wysokie premie uznaniowe
• Fundusz Świadczeń Socjalnych (dopłata do wypoczynku, świadczenia świąteczne, pożyczki na cele mieszkaniowe)
• prywatną opiekę medyczną
• premiowany staż pracy oraz nagrody jubileuszowe
• rabaty na usługi w ramach działalności pracodawcy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny - nr tel. 91 3216891 lub przesłanie CV na adres: kadry@pazim.pl.

Pralnia Centrum zastrzega sobie kontakt z wybranymi osobami.